Јавете се веднаш на +389 2 307 60 61

FaLang translation system by Faboba

Детски штитници за уши

Alpine Muffy Kids штитниците за уши се специјално дизајнирани за мали деца и може да се користат во различни бучни ситуации, како што се забави, паради, огномети, автомобилски и моторни трки, на  секаков вид музични настани и концерти.

Наменети за деца над 2 години

Го заштитуваат слухот до 36 dB (децибели)

Прилагодлива големина, одговараат за секое дете

Силни и издржливи, направени од висококвалитетен материјал

Лесно се чистат

Доаѓаат со Protect & Go торба за носење

Достапни во четири бои

Цена: 2,660 ден

*Производот не подлежи под гаранција

Copyright © 2016 Sluh 1 . All rights reserved.   developed by infinitysolutions